ScrollToTop

O inwestycji

Rezydencja Niska 30 to kameralny, trzypiętrowy budynek, który wyróżnia się elegancką, funkcjonalną i minimalistyczną architekturą. Projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią uroki wielkomiejskiego życia. Znakomicie zaprojektowana rezydencja z 17 apartamentami, garażem podziemnym oraz częściami wspólnymi została wykonana w wysokim standardzie. Inwestycję oddano do użytku w lipcu 2018 roku.
Enklawa nowoczesnej, niebanalnej i przemyślanej architektury, która zaspokoi najbardziej wymagających. Na parterze budynku znajdują się dwa lokale usługowe. Rezydencja Niska 30 zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu. To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Klientów.


BARDZO DOBRA KOMUNIKACJA

OCHRONA BUDYNKU I MONITORING

BLISKOŚĆ CENTRÓW HANDLOWYCH

CICHA I ZIELONA OKOLICA

   
Inwestorem przedsięwzięcia Rezydencja Niska 30 jest Unimax Development Sp. z o.o. Projekt II s.k., wchodząca w skład holdingu Unimax Development Sp. z o.o., który specjalizuje się w projektach mieszkaniowych na terenie Warszawy i Kielc. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o., realizująca usługi budowlane dla największych deweloperów w Polsce, m.in.: Polnord, Echo Investment, mLocum, Yareal czy Dom Development.

Rezydencja Niska 30

Apartamenty Warszawa

Umów się na
spotkanie
+48 22 45 25 395

zadzwoń lub zostaw kontakt-
oddzwonimy

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań